Haber

Bahçeli ve Davutoğlu Gazze konusunu görüşmek üzere yüz yüze görüşecek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Gazze konusunu görüşmek üzere yüz yüze görüşme kararı aldı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Gazze ve Filistinliler için Türkiye’nin bir an önce devreye girmesi yönündeki davetine destek verdi. Davutoğlu, “Günlerdir algı yönetimi ve provokatif açıklamalarla Gazze’deki katliamı gizlemeye çalışanlara rağmen, bu insanlık suçuna ‘dur’ demek için atılan her adımı, yapılan her çağrıyı ve yapılan açıklamaları destekliyoruz. Sayın Devlet Bahçeli tarafından Gazze ve Filistinli kardeşlerimiz için yapılmıştır.” “Bunu takdir ediyorum ve destekliyorum” dedi.

Gelecek Partisi’nden yapılan açıklamaya göre; MHP lideri Bahçeli bugün Davutoğlu’nu arayarak açıklamasına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Davutoğlu, Filistin konusundaki hassasiyetinden dolayı tüm Gazzeliler adına Bahçeli’ye teşekkür etti. Bahçeli ve Davutoğlu, Gazze konusunu görüşmek üzere yüz yüze görüşme kararı aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu